mounthotel
0%
palm palm

Політика приватності

1. Використання і обробка персональних даних

 • Ми збираємо і обробляємо персональні дані клієнтів лише коли необхідно для ведення бізнесу Mount hotel і ми маємо вашу згоду на це. Персональні дані які ми обробляємо ми отримуємо напряму через телефон, емейл, або електронні форми для керування контактами з клієнтами.
 • Дані в персональних файлах даних в основному використовуєються для наступного: розробка, забезпечення і пропозиція наших сервісів, підтримка клієнтів, реклама і маркетинг наших продуктів і послуг, комунікації і забезпечення безпеки.
 • Ми обробляємо наступні дані на основі угоди між клієнтом і контролером:
 • — Контактна інформація: ім’я та прізвище, адреса, поштовий індекс, місто, країна, емейл адреса, телефонний номер
 • — Дані оплати: номер кредитної картки, ім’я на картці, дата закінчення терміну дії картки
 • — Маркетинг та реклама: ми обробляємо дані надані клієнтом, наприклад емейл адреса, для прямого маркетингу, такого як відправка повідомлення з новинами до клієнта.

2. Розкриття і передача даних

 • Ми завжди сфокусовані на конфіденційній обробці персональних даних. Дані можуть відкриватися офіційним особам і партнерам Mount hotel для забезпечення згаданої потреби використання, такої як маркетинг. Навіть тоді, персональні дані будуть оброблені лише враховуючи згоду користувача. У інших випадках, дані будуть відкриті лише при зобов’язаннях перед законом.

3. Безпека даних

 • Дані у файлах зберігаються на сервері Mount hotel захищено за допомогою програмного забезпечення операційної системи. Доступ до системи потребує введення імені користувача і пароля. Система є захищена файєрволами і іншими сучасними засобами захисту даних. Лише визначені працівники контролера даних мають доступ до даних збережених в системі і мають право їх використовувати. Файли збережені на закритих виділених серверах.

4. Забезпечення права на доступ до даних

 • Суб’єкти мають право доступу до даних про них збережених у файлі. Запит доступу має бути відправлений у письмовій формі до контролера за контактами вказаними у розділі 7. Суб’єкт даних має підтвердити свою особу перед контролером.
 • Суб’єкти даних мають право на зміни про себе і сховищі даних якщо є якась помилка в даних. У цьому випадку, запит на зміни має так само відправлятися контролеру. Суб’єкт даних має підтвердити свою особу перед контролером.

5. Збереження даних

 • Персональні дані зберігаються на період необхідний для згаданої потреби їх використання, наскільки це дозволяє законодавство, або поки ми не отримаємо запит на видалення даних. Період зберігання даних починається як тільки дані отримані.

6. Файли куків

 • Ми використовуємо куки на нашому вебсайті. Файли куків – це невеликі текстові файли, які зберігаються браузером на пристрої користувача. Наш сайт використовує куки, щоб відслідковувати відвідувачів сайту, формувати статистику і для правильної роботи сайту. Персональні дані користувачів не прив’язані до даних відвідувачів сайту. Куки можуть бути відключені в налаштуваннях браузера.
 • Google Analytics і Google Tag Manager використовуються для відслідковування дій користувача і формування статистики. Вони є аналітичними сервісами від корпорації Google. Ці сервіси зберігають куки на пристрої користувача так щоб дати змогу аналізувати використання вебсайту. Ці дані передаються до провайдера сервіса і зберігаються там. Сервери Google можуть бути розташовані будь-де у світі. Google використовує дані для аналізу доступу до сайту, формує звіти власнику сайту і може допомагати в аналізі необхідної реклами. Провайдер сервісу може відкривати дані третім особам, якщо таке необхідно за законодавством.
 • Додаткову інформацію як Google використовує куки можна почитати тут: https://policies.google.com/technologies/cookies
 • Ви можете прочитати детальну політику приватності Google тут: https://policies.google.com/privacy

7. Контакти

 • Ви можете знайти контактні дані контролера даних на сторінці Контакти цього вебсайту.
+

Search your Room

Обов’язкові поля позначені *