mounthotel
0%
palm palm

Обери свій будиночок для відпочинку

Будинки в горах для відпочинку на самоті, у парі, чи з родиною.

palm

Барн Говерла

Будинок ідеально підходить для сімейного відпочинку та тривалого проживання. У будинку є все для комфортного проведення часу у будинку та поза ним.
Одна окрема спальня (ліжко 180 см). У вітальні біля каміну ліжко-диван 160 см. За запитом можемо надали ліжко-манеж для діток до 4 років.

Деталі

Барн Монблан

Будинок ідеально підходить для відпочинку у парі чи на самоті. У будинку є все для комфортного проведення часу всередині та поза ним.

Деталі

Барн Петрос

Будинок ідеально підходить для відпочинку у парі чи на самоті. У будинку є все для комфортного проведення часу всередині та поза ним.

Деталі

Відгуки наших гостей

Ми дуже цінуємо усі відгуки, побажання та зауваження до нашого сервісу та комфорту у будинках, оскільки це допомагає нам покращити їх. Ми завжди виправляємо чи додаємо до нашого простору те, що необхідно гостям.

Костянтин Каньшин
Костянтин Каньшин
Лютий 18, 2024
Чудове місце
Натали Бурдуковская
Натали Бурдуковская
Лютий 8, 2024
Познакомились с Mount hotel в период золотой осени прошлого года. Прежде чем погостить здесь, присматривались к нескольким вариантам . Но ни один из них не сравнится с Красивым. Изысканным, Гостеприимным домиком на горе, где продумана каждая деталь, мелочь, штрих для нашего чудесного отдыха!!! Природа , чистый воздух, утренний кофе с ВИДОМ, пешие прогулки в горы через реликтовый лес, вечерние посиделки у огня на гриль- зоне с бокалом вина!! И много неба! Чувство, что нас здесь ждали и принимали, как самых дорогих гостей, осталось в наши благодарных сердцах. Спасибо.!!!! Наталия
Tati V
Tati V
Лютий 2, 2024
Это волшебное место! Приезжали уже несколько раз в разный сезон. И еще приедем) Комфорт, уют, виды вокруг - тут все прекрасно ❤️ Mount hotel это любовь. Домики очень уютные, все есть. А вокруг красота, свежий воздух. С горы Высокий верх пеший маршрут прям к домикам, очень удобно после долгой прогулки оказаться дома) Спасибо за замечательный отдых и перезагрузку от города🫶🏻
Неженец Юлия
Неженец Юлия
Лютий 2, 2024
Нереально крутезне місце як для двох так і для родинного відпочинку! Затишний будинок,з усіма зручностями.Чудовий, просто нереальний краєвид ніби зійшов з полотна відомого творця. Ввічливий та компетентний адмін, який допоможе вирішити будь-які питання.А ще можна з домашніми улюбленцями!!! Рекомендую від щирого серця!
Алекс Синица
Алекс Синица
Лютий 2, 2024
Отличное местечко!
Олексій Калачов
Олексій Калачов
Січня 26, 2024
Відпочивали у Вас в Барн Говерла всією родиною. Дякуємо за наш чудовий сімейний відпочинок. Ваші будиночки прекрасні - сучасні, теплі, уютні, комфортні, в самому серці Карпат. Ми були дуже вражені Вашим бездоганним сервісом, роботою адміністратора та обслуговуючого персоналу. Ви найкращі. Дякуємо Вам. Вже мріємо повернутись на відпочинок до Вас.
Іван Калачов
Іван Калачов
Січня 26, 2024
Поїхали на канікули з родиною, щоб відпочити від міста😉 Це була незабутня подорож яка нам запамʼятається на довгий час і обов’язково приїдемо сюди знову щоб згадати нашу поїздку та отримати нові емоції та спогади😊 Дякуюємо, Вам за це місце де ти можеш побути наодинці з собою або з родиною подалі від міста. Якщо ви бажаєте гарно відпочити, побути в тиші подалі від міста і розслабитися то це місце саме для вас😊 Рекомендую всім😌😊
+

Search your Room

Обов’язкові поля позначені *