mounthotel
0%
palm palm

Про Mount hotel

Mount hotel це будиночки що знаходяться на висоті 770 м над рівнем моря, в оточенні смерек та гір. Прекрасний краєвид, єднання з природою та комфорт у будинках створюють усі умови для повноцінного відпочинку. Ми пропонуємо відпочинок наодинці чи у парі в барі Монблан (до того ж він привітний до домашніх улюбленців). Трохи просторіший барн Говерла запрошує на відпочинок у парі або з дітками (можливе розміщення до 4 дорослих). В кожному будинку є можливість доставити ліжко-манеж для дитинки 4 років (безкоштовно).

Mount hotel - це простір, що був створений для релаксу, насолоди краєвидом та природою. Ми врахували багаторічний досвід подорожей і продумали локацію так, щоб ви відчули єднання з собою та навколишньою природньою красою.

Що ми пропонуємо

Відпочинок у Mount hotel це високий рівень комфорту у всьому - від трансферу до швидкісного інтернету для віддаленої роботи.

Трансфер
Трансфер
Паркування
біля будинку
Паркування біля будинку
Швидкісний інтернет
Швидкісний інтернет
Smart TV
Smart TV
Прання
Прання
Гриль зона
Гриль зона
Захоплюючий краєвид
Захоплюючий краєвид

Розпочни свою незабутню подорож в гори!

Все що тебе оточує - гори, смереки, лісові квіти та чисте повітря.

Дивитись відео

Відгуки наших гостей

Ми дуже цінуємо усі відгуки, побажання та зауваження до нашого сервісу та комфорту у будинках, оскільки це допомагає нам покращити їх. Ми завжди виправляємо чи додаємо до нашого простору те, що необхідно гостям.

Костянтин Каньшин
Костянтин Каньшин
Лютий 18, 2024
Чудове місце
Натали Бурдуковская
Натали Бурдуковская
Лютий 8, 2024
Познакомились с Mount hotel в период золотой осени прошлого года. Прежде чем погостить здесь, присматривались к нескольким вариантам . Но ни один из них не сравнится с Красивым. Изысканным, Гостеприимным домиком на горе, где продумана каждая деталь, мелочь, штрих для нашего чудесного отдыха!!! Природа , чистый воздух, утренний кофе с ВИДОМ, пешие прогулки в горы через реликтовый лес, вечерние посиделки у огня на гриль- зоне с бокалом вина!! И много неба! Чувство, что нас здесь ждали и принимали, как самых дорогих гостей, осталось в наши благодарных сердцах. Спасибо.!!!! Наталия
Tati V
Tati V
Лютий 2, 2024
Это волшебное место! Приезжали уже несколько раз в разный сезон. И еще приедем) Комфорт, уют, виды вокруг - тут все прекрасно ❤️ Mount hotel это любовь. Домики очень уютные, все есть. А вокруг красота, свежий воздух. С горы Высокий верх пеший маршрут прям к домикам, очень удобно после долгой прогулки оказаться дома) Спасибо за замечательный отдых и перезагрузку от города🫶🏻
Неженец Юлия
Неженец Юлия
Лютий 2, 2024
Нереально крутезне місце як для двох так і для родинного відпочинку! Затишний будинок,з усіма зручностями.Чудовий, просто нереальний краєвид ніби зійшов з полотна відомого творця. Ввічливий та компетентний адмін, який допоможе вирішити будь-які питання.А ще можна з домашніми улюбленцями!!! Рекомендую від щирого серця!
Алекс Синица
Алекс Синица
Лютий 2, 2024
Отличное местечко!
Олексій Калачов
Олексій Калачов
Січня 26, 2024
Відпочивали у Вас в Барн Говерла всією родиною. Дякуємо за наш чудовий сімейний відпочинок. Ваші будиночки прекрасні - сучасні, теплі, уютні, комфортні, в самому серці Карпат. Ми були дуже вражені Вашим бездоганним сервісом, роботою адміністратора та обслуговуючого персоналу. Ви найкращі. Дякуємо Вам. Вже мріємо повернутись на відпочинок до Вас.
Іван Калачов
Іван Калачов
Січня 26, 2024
Поїхали на канікули з родиною, щоб відпочити від міста😉 Це була незабутня подорож яка нам запамʼятається на довгий час і обов’язково приїдемо сюди знову щоб згадати нашу поїздку та отримати нові емоції та спогади😊 Дякуюємо, Вам за це місце де ти можеш побути наодинці з собою або з родиною подалі від міста. Якщо ви бажаєте гарно відпочити, побути в тиші подалі від міста і розслабитися то це місце саме для вас😊 Рекомендую всім😌😊
+

Search your Room

Обов’язкові поля позначені *